spot_img

Velké komody jako výborná volba pro vybavení vaší ložnice

Velké komody už podle svého názvu slibují opravdu velké rozměry a spoustu prostoru k užitku. Svými velkými rozměry jsou pro některé místnosti naprosto ideální a pro jiné, jako může být například kuchyně nebo chodba, už patří mezi jednu z horších voleb. Rozhodně ale mohou být naprosto ideálním kouskem vybavení pro vaši ložnici, a přesně na to se dnes zaměříme.

Velké komody a jejich design

U velké komody můžete v naprosté většině případů očekávat, že je orientovaná spíše do šířky, než do výšky. V opačném případě se bavíme spíše o vysokých komodách. Široké komody můžete najít ve spoustě různých provedení. Nejčastější jsou možnosti v čistě bílé, která je zkrátka dokonale elegantní, čistá a hodí se do nenápadných a moderních interiérů.

Tou druhou častou možností jsou potom různá dřevěná provedení. U nich můžete očekávat zase mnohem zajímavější vzhled, mnohdy i tradiční. Ale počítejte s tím, že taková komoda dokáže podstatně ztmavit celý interiér a pro spoustu lidí tak tahle varianta není správnou volbou.

Velké komody jsou univerzálním prostorem

Jakmile budete koukat na sortiment, který vám velké komody nabízí, tak určitě nepřehlédnete mimo barev a velikostí i ohromnou spoustu různých variant. Najdete zde kompletně šuplíkové komody, které jsou ideální pro drobnosti, spodní prádlo a podobné věci. A stejně tak najdete i komody, které obsahují nejen dostatek úložného prostoru v šuplících, ale také uzavíratelnou středovou část.

Velké komody navíc představují spoustu možností jak je užít i na vrchní desce. Díky orientaci do šířky tak nejsou moc vysoké a horní deska se tak stává další užitečnou úložnou plochou. Některé komody jdou dokonce dozdobit a dotvořit do komody se zrcadly. To byla především v minulosti velice populární a užitečná varianta tohoto druhu nábytku.

- Reklama -udalosti
- Reklama -PR článek

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -magazín

Redakce doporučuje

udalosti