spot_img

Zvuková izolace

Pobuřující nebo opakující se místnost vás nepochybně dělá nepříjemnými ve světle skutečnosti, že se vměšuje do rámce konference. Kontaminace vnitřním rozruchem může dokonce zlomit střed za účelem vyvolání tlaku, zvláště když se v pracovním prostoru vyžaduje hluk, který vyžaduje vysoké zaměření na klienta. Zvuková izolace může být materiálem rozhodnutí o snížení hlučnosti v místnosti.

Stejně jako snižující se rozruch, tlumiče rovněž udržují rychlost zvuku, takže nezpůsobují, že by se prostor cítil příliš klidně. Tlumič dokáže zpracovat zvuk v místnosti, dokud nedosáhne ideální úrovně hluku, která je 55 dBA.

Princip fungování materiálu


Na základní úrovni fungují tlumiče pomocí akustické konstrukce v místnosti. Akustika je pravidlo zvukového plánu, které tlumí a asimiluje zvuk v uzavřené místnosti. Tento materiál slouží k zabránění rozruchu přicházejícího z jedné místnosti, který ovlivňuje různé místnosti.
Zavedením tlumiče bude zvuk vydávaný v místnosti znít pravidelněji a zřetelněji. Jak každý může očekávat, tento materiál se často používá v hudebních studiích a filmech, aby poskytoval vyšší kvalitu zvuku.
• Komerční
• Druhy tlumičů
• Zvukově izolační materiál

Existují tři druhy tlumičů, které dokážou vytvořit akustickou místnost s vynikající kvalitou zvuku. Tyto tři druhy jsou vyrobeny z jedinečných materiálů, které mají různé kapacity pro manipulaci a řízení tvorby zvuku v místnosti.
Prvním z nich je zvuková ochrana, která se pokouší asimilovat zvukovou energii tak, aby se do místnosti znovu nedostaly žádné pevné odrazy. Toto pravidlo se jinak nazývá řízení rezonančního času, můžete také použít obrázky pohlcující zvuk (lyddæmpende billeder).
K dispozici je navíc tlumič zvuku, který řídí výměnu zvuku mezi dvěma místnostmi tím, že vrací zvukové odrazy zpět do místnosti, odkud zvuk vycházel. Konečně je k dispozici zvuková ochrana, jejímž úkolem je řídit vibrační dopad zvuku, který způsobuje vibrace v konstrukci.
Různé materiály tlumící zvuk.
V každém případě existuje šest výběrů materiálů pro tlumiče hluku. Každý z nich má své vlastní kapacity a výhody. Podívejte se prosím níže!

1. PET materiál

Existuje mnoho druhů materiálů, které lze použít jako pevná ochranná opatření, jako je textura, sádra, vaječná pěna, polyester, minerální vlna a jemná lepenka. Bez ohledu na to je polyetyléntereftalát (PET) materiál, který pravidelně využívají významní výrobci s ohledem na jeho schopnost asimilovat a přijímat zvuk současně.

A co víc, PET je navíc snadno tvarovatelný, takže není těžké přizpůsobit se velikosti a stavu místnosti. Zřízení tohoto tlumiče je rovněž výjimečně rozumné vzhledem k tomu, že nepotřebuje kryt. Uspořádání PET na vnější straně dělítek, podlah a střech by mělo být možné přímo pomocí lepicích zařízení, jako jsou hřebíky, žlutá pasta nebo oboustranná páska.

Přítomnost zvukotěsného odstínu PET je velmi odlišná, takže je zcela přizpůsobitelná tak, aby koordinovala s vnitřním půdorysem dopravované místnosti. S ohledem na rizika obsahu látky v PET se tento materiál vyrábí s použitím opětovně použitého plastu, který dokáže pohltit závěsy pohlcující zvuk (lyddæmpende gardiner), což je pro ekosystém ještě neškodnější.

2. Skleněné rouno


Když uvážíme, v tu chvíli je zde materiál na pohlcování zvuku ze skleněné vlny. Tento druh je materiál vyrobený ze skleněných vláken. Pro povrch je to jako prachový peří nebo rouno. Tloušťka samotného materiálu je asi 2,5 cm – 5 cm a tloušťka asi 25 g / cm³ až 75 g / cm³. Můžete objevit materiál ze skleněné vlny, který je k dispozici jako pohyby o délce 30 metrů.

3. Rockwool


Zvuková izolace Rockwool je vyrobena z lehkého minerálního vlákna, které dokáže pohltit zvuk a teplo. Od začátku je tento materiál jako skleněná vlna, jen tloušťka materiálu z minerální vlny je vyšší s rozsahem 30 g / cm³ – 100 g / cm³. Tímto způsobem mnozí používají rockwool jako druhou vrstvu tlumiče skleněné vlny. Pokud máte šanci na tento materiál mít zájem, můžete jej dostat do archu nebo přesunout strukturu.

4. Zelená vlna


Tlumič Greenwool je materiál vyrobený z polyesterových vláken s vodotěsnými nebo hydrofobními vlastnostmi, takže je těžké jej ovlivnit vlhkostí. Ve skutečnosti byl tento zelený materiál pohlcující zvuk přiveden na svět na základě myšlenky, že materiály ze skleněné a rockové vlny nejsou pro blahobyt užitečné. Kvůli základnímu materiálu, jako je polyester, je materiál greenwoool považován za bezpečnější a méně riskantní.
Pro založení může tento materiál
připojeno nebo zasazeno na vnější straně děliče. Kania vás vyzve, měli byste použít dvě vrstvy zelené vlny, abyste mohli rozruch potlačit na maximum.

5. Vaječná pěna


Možná jste nyní obeznámeni s tímto zvukem pohlcujícím materiálem, protože jeho realita je velmi tradiční a je pravidelně využívána. Materiál z vaječné pěny má skutečně nízkou hmotnost a není d

pokud je obtížné použít. Ať je to jakkoli, tento materiál není ideální k potlačení zvuku s vysokou recidivou. Jako další možnost můžete použít materiál na pěnu z vajec jako další zvukotěsnou vrstvu.

6. Softboard

zvukotěsný materiál delikátní boardslideplayer.cz
Kromě toho je zde tlumič z polyesterového vlákna. Jeho tloušťka je kolem 1,2 cm a deska je z velké části zemitá jako odstín dřeva. Tento materiál můžete použít k ozvěnám hadic a k požití extrémního rozruchu v místnosti. Pro založení je materiál z měkké lepenky obvykle obalen látkou nebo pozadím pohlcujícím zvuk.

7. Charakteristický tlumič


Stejně jako při použití různých materiálů by měl být rovněž možný postup zvukové izolace v místnosti pomocí dekorací a předmětů, které mohou přijímat zvuk. Koberce, které pokrývají celou podlahu místnosti, a knihy, které vyplňují přepážky, lze použít jako charakteristické zvukové záruky.

Navzdory použitému typu tlumiče, bez ohledu na to, zda je běžný nebo padělaný, lze úroveň koeficientu snížení množství vzduchu změnit podle přání a potřeb. Tento materiál lze obratně uspořádat na přepážkách, podlaze a na střeše místnosti.
Kolik tlumiče by mělo být v prostoru nastaveno, aby se drželo stranou od rozruchu, závisí na potřebách prostoru. Kvalita zvuku v místnosti bude úžasnější, když bude tlumič vybaven zvukově izolačním materiálem.

- Reklama -udalosti
- Reklama -PR článek

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -magazín

Redakce doporučuje

udalosti