Dětská nožička s obuví od Cipíska bude jako v bavlnce

Dětská nožička se neuvěřitelně mění. Aby byla podstoupila správný vývoj, je důležité ji mít v té správné botě. Dětské boty Superfit patří k té správné volbě. Jedná se o certifikovanou značku, která zajistí pohodlí a správný směr v životě nohou vašich ratolestí.

Proč právě Superfit?

Dětská obuv Superfit klade vysoké nároky. Své boty dostala do více než 45 zemí světa a má se opravdu čím chlubit. Jejich výrobci úzce spolupracují s ortopedy a boty byly a jsou vyráběny ve spolupráci s dětskými lékaři. Dětské boty Superfit se přizpůsobí dětské nožičce, kladou důraz na tvar, materiál, ale i design, který je neméně podstatný než ostatní parametry. Nikdy by se nemělo stát, že bude noha v botce klouzat nebo naopak tlačit. Důležitou roli hraje pevný kotník a odolnost vůči nárazům. Zásadou je lehká podrážka, pružné oblasti ohybu nohou. To vše vám Superfit dokáže nabídnout.

V nabídce jsou všechny modely

Superfit nabízí všechny modely pro dívky i chlapce. Najdete u nich botky pro nejmenší, balerínky, tenisky, ale i celoroční obuv Superfit, která disponuje goretexem. Materiál je prodyšný a lehký, tím pádem nedochází k tomu, že by se v něm nožička potila. Polyuretanová podrážka je protiskluzová a tlumí nárazy při dopadu nebo doskoku. V případě dětských letních bot Superfit najdete membránu GORE-TEX XCR a u dětských zimních bot Superfit GORE-TEX.

Prohlédněte si dětské celoroční boty Superfit Starlight, které jsou kožené a kotníkové nebo vyzkoušejte vašim ratolestem MEL či Universe pro dívky i chlapce. Určitě si vaše děti vyberou a udělají jim radost. Extrémně lehká obuv s maximálně ohebnou podešví je třeba bota Ulli.

Dětské letní boty Superfit Keen Moxie sandal patří mezi nejnižší profilovou univerzální botu. Vynikají svou lehkostí, a zároveň jsou vhodné do vody i na sucho.

- Reklama -
- Reklama -

Mohlo by vás zajímat

Jen jedna třetina předních evropských e-commerce podniků si je jista tím, že dodržuje všechny regulační normy

Studie provedená mezi předními evropskými e-commerce podniky ukázala, že jednou z významných překážek dosažení jednotného digitálního trhu jsou složité a nesjednocené regulace pro...

Tři královny

Triphala je v podstatě směs tří bylin, které mají skutečně prokazatelné léčebné výsledky. Jedná se o kombinaci tří plodů Amalaki, Bhibitaki a Haritaki.

Mýty o rekuperaci vzduchu: Věřili jste jim?

Rekuperace vzduchu může výrazně pomoct s větráním a zvýšením jeho kvality. Točí se kolem něj ale řada mýtů, kterým jste možná věřili...

Co jste vždycky chtěli vědět o spánku a nikdy jste se nezeptali

Spánek je nedílná součást našeho dne. Je to dokonce jedna z nejdůležitějších činností, které během dne děláme. Řada odborníků velice ráda apeluje...

Když je člověk v mínusu

Je nepřeberné množství příčin, jež zaviní, že se člověk v některé etapě svého života ocitne ve finančních nesnázích. Může to být jeho hloupé,...
- Reklama -

Redakce doporučuje

3 KOMENTÁŘE

Stay on op - Ge the daily news in your inbox