spot_img

Hliníková pergola na terase – pohodlí za každého počasí

Zastřešení na terase v podobě moderní, minimalistické hliníkové pergoly má dvojí funkci: vkusnou výzdobu a funkční ochranu před nepříznivými povětrnostními podmínkami. S potěšením představujeme pergoly Maranza a PERARA všem lidem, kteří hledají prvotřídní exteriérové ​​vybavení, díky čemuž bude domácí zóna praktická a vizuálně atraktivní téměř za každého počasí.

Poznejte zahradní pergoly, které navrhli designéři, kteří spoluvytvářejí značku Zumm, a udělejte toto léto nezapomenutelným! 

PERARA – volně stojící presterešenie na terase

Dřevěné altány, které jsou často poškozeny vlhkostí a mrazem mají vážného konkurenta! V moderních vkusně zařízených zahradách se stále častěji nacházejí budovy vyrobené výhradně ze dřeva. Hlinikové zastřešení u domu kombinuje lehkost s absolutní odolností. Hliníková pergola PERARA – překrytí terasy, který přinese do zahrady zcela novou kvalitu – se perfektně hodí do domácí zóny inspirované nejnovějšími designovými trendy. Teplo, které se valí z nebe nebo déšť, už nikdy nepřekazí vaše plány na sváteční odpoledne. Díky lamelám na střeše se budete moci zchladit v uklidňujícím stínu nebo úkrytu před mrholením aniž abyste své plány museli přizpůsobovat vrtochům počasí.

Zastřešení teras z řady PERARA je samostatná, Volně stojící pergola. Jeho hlavním stavebním materiálem je práškově lakovaný hliník s vysokou odolností proti korozi. Základem pergoly jsou pevné profily, trvale a diskrétní připevněné k zemi. Stabilní rám je oporou pro nejdůležitější část – střechu. Zastřešení u domu, které nabízí značka Zumm, je vybavena nastavitelnou lamelovou střechou. Výhodou jsou tedy otočné lamely. Pomocí snadno použitelného a spolehlivého manuálního systému lze změnit úhel lamel, a tím regulovat počet paprsků dopadajících na terasu. Ploché lamely vytvářejí kompaktní strukturu, která vrhá uklidňující stín na terasový nábytek, chrání před škodlivým UV zářením a izoluje lidi odpočívajících na terase před deštěm. Uzavřená střecha je odolná vůči velkému zatížení, takže se nebojí sněhu, který zůstává na střeše pergoly. Voda je odváděna pryč přes neviditelný systém.

Zastřešení na terase Maranza – stylové a praktické řešení

Chcete si vedle domu postavit pergolu? Maranza vám pomůže vytvořit efektivní řešení, které chrání před nepřízní počasí! Nejprodávanější model lze namontovat dvěma způsoby – na stěnu nebo samostatně. Stejně jako PERARA je vybavena nastavitelnou kovovou střechou.

Bez ohledu na to, zda chcete zajímavě zařídit obrovský prostor za domem nebo pokrýt malou terasu, můžete si být jisti, že hliníková pergola Maranza bude volbou do černého. Minimalistická, stylová pergola je k dispozici v mnoha variantách s různými rozměry a barvami. Mezi dostupnými modely najdete pergolu ve dvou univerzálních ušlechtilých barvách – antracitové a bílé. Každá z nich vytváří jedinečný celek s živou zelení! Každá z perol prezentovaných v katalogu značky Zumm je podrobně propracovaná. Jednoduché stavby zbavené zbytečných ozdob vnášejí do domácího prostoru styl a třídu spojenou s luxusními letovisky. Zahrada se zastřešením u domu se stane plně funkční, poutavou zónou relaxu a zábavy.

Spolehlivé zastřešení při terase: příslušenství

Krytá terasa bude ještě funkčnější, když rozšíříte základní verzi pergoly Maranza o další vybavení. Hliníkovou pergolu Maranza lze obohatit o boční rolety nebo lamelové rolety (nenastavitelné), které vás ochrání před zrakem sousedů a kolemjdoucích procházejících kolem nemovitosti a poskytnou dodatečnou ochranu před studeným větrem. Boční rolety jsou vyrobeny z nehořlavé, mrazuvzdorné a voděodolné textilie. Rolety se otevírají ve třech stupních: 1/3, 2/3 a zcela zavřené. Příslušenství lze namontovat na libovolnou přední nebo boční stěnu. Díky nim budete moci odpočívat venku v pohodlných podmínkách.

Montáž přestřešení terasy

Máte obavy že postavit zastřešení na terase vedle domu bude vyžadovat nákladné, časově náročné práce a rozkopání celé zahrady? Právě naopak. Hlinikové pergoly z našich originálních kolekcí skládají z modulárních prvků, které se dají snadno navzájem kombinovat. Nemusíte se bát betonových potěrů a komplikovaných prací. Postup vytváření struktury je podrobně vysvětlen v pokynech připojených k objednávce a v instruktážních videích dostupných na webové stránce.

Myslíme na lidi, který si neumí pergolu smontovat a zákazníky, kteří si cení pohodlí. Právě proto jsme rozšířili naši nabídku o montážní službu. V takovém případě se naši technici postarají o přepravu komponent, provedou potřebná měření, smontují konstrukci a předvedou její funkčnost.

Zastřešení terasy bude funkční dlouhá léta

Při výběru přestřešení terasy z kolekce SUNS si můžete být jisti, že volíte nekompromisní kvalitu. Hlinikové pergoly jsou jsou odolné vůči vnějším faktorům (ultrafialové záření, mráz, vysoká teplota, voda) a mechanickému poškození. Můžete si být jisti, že stylová Maranza nebo PERARA si udrží svůj dokonalý tvar mnohem déle než několik sezón. Modely, které nabízíme, jsou navíc celoroční použitelné. Nevyžadují žádné impregnační ošetření ani žádné mimosezónní bezpečnostní opatřen

- Reklama -udalosti
- Reklama -PR článek

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -magazín

Redakce doporučuje

udalosti