spot_img

Jak vybrat bazénovou plachtu na zapuštěné či nadzemní bazény?

Bazény, zvláště venkovní, by měly být zakryté ochrannou plachtou. Nejen pro bezpečí dětí a domácích mazlíčků proti nechtěnému pádu, ale také proti odpařování vody a uchycování nečistot. Dopřejte svému bazénu kvalitní bazénovou plachtu na míru.

Kvalitní bazénové plachty pro ochranu vody

Každý bazén vyžaduje svou vlastní plachtu vyrobenou na míru. Náš tým specialistů se zaměřuje na návrh a výrobu bazénových krycích plachet z různých materiálů. Plachty vyrábíme dle způsobu užívání i podle umístění na hladinu bazénu během jednotlivých ročních období. V létě musí být voda kontinuálně ošetřována mechanicky a chemicky. Mnoho času i peněz svým zákazníkům ušetříme tím, že navrhneme a vyrobíme originální plachtu pro zapuštěný i nadzemní bazén a to i v atypických rozměrech.

Bazénové plachty pro zimní měsíce

Koupací sezónu lze prodloužit díky kvalitním bazénovým plachtám o několik měsíců. V zimních měsících vzniká otázka, jak ochránit bazén proti sněhu. Naše firma Kvalitní plachty navrhuje plachty pro zimní období. Zimní plachta představujte účinnou ochranu bazénu mimo sezónu. Dokáže zadržet všechny nečistoty, které napadají ze stromů. Zimní plachty rovněž umožní, že během deště voda proteče do bazénu a neudržuje se na povrchu, což by mohlo díky velké váze vody způsobit problém a plachtu protrhnout.

Ušetřete peníze za vypuštění celého bazénu

V zimních měsících za použití našich plachet stačí upustit jen malé množství vody a to po trysky. Ty musí zůstat prázdné, aby je zamrznutá voda nepoškodila. Na začátku koupací sezony stačí upuštěnou vodu dopustit, bazén vyčistit běžným způsobem a je hotovo.

Výhodou zimních plachet je, že je možné je vyrobit na míru podle rozměrů vašeho bazénu a to se týká i atypicky tvarovaných bazénů. Ty se pak kotví do různých povrchů, v závislosti na tom, zda se v okolí bazénu nachází trávník, beton, dřevo nebo dlažba.

Hermeticky uzavřená hladina vody v bazénu

Bazénové plachty představují nejlepší ochranu pro váš bazén před poletujícími nečistotami, jako je prach, listí, hmyz apod. Plachy jsou schopné propustit dešťovou vodu, což zabrání hromadění se vody na jejím povrchu. Během sezóny plachtu snadno uskladníte, materiálově je velmi odolná a vyrobena z kvalitních materiálů.

Plachty na míru každému bazénu

Nechte si od nás spočítat cenovou kalkulaci. Naši specialisté zaměří váš bazén, popřípadě nám stačí sdělit rozměry bazénu a my vám navrhneme plachtu pro letní i zimní ochranu. Po odsouhlasení cenové nabídky vám vyrobíme plachtu dle vašich požadavků.

- Reklama -udalosti
- Reklama -PR článek

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -magazín

Redakce doporučuje

udalosti