spot_img

Velký zahradní slunečník – moderní řešení pro vaše pohodlí

Dokonale upravená zahrada je výsledkem spojení různorodých prvků. Chcete-li při vašem domě vytvořit harmonické, a zároveň funkční místo vhodné k odpočinku, svou pozornost byste měli zaměřit nejen na rostliny či nábytek, ale i na doplňky – osvětlení, květináče, dekorace …

Jedním ze základních prvků, které dotvářejí zahradní mozaiku , je slunečník – nenápadný detail, který dodá vaší zahradě zcela nový rozměr. Všem, kteří hledají pevný model, který zastíní mnohem víc než jen dvě zahradní lehátka, s potěšením představujeme velké zahradní slunečníky značky Platinum. Proč se vyplatí investovat do modelů z dílny holandského výrobce? Na co byste neměli zapomínat při výběru slunečníku? Zjistěte to!

Velké slunečníky, které vás ochrání před sluncem i deštěm

Ještě donedávna nabídkám většiny obchodů se zahradním nábytkem dominovaly malé kulaté slunečníky s barevnými či vzorovanými plachtami. Velmi rychle se však ukázalo, že malé, provizorní slunečníky nedokázali odolávat silnému větru či prudkým deštům. Ti, kteří toužili po větší ochraně před nepříznivým počasím, často upouštěli od klasických slunečníků, a raději investovali do skládacích altánů nebo markýz. Tato řešení fungovaly velmi dobře, ale nemilé překvapení často přicházelo s první prudkou změnou počasí.

Designéři nizozemské společnosti Platinum vyslechli požadavky zákazníků, kteří touží po praktickém a maximálně pohodlném místě pro letní zábavu na dosah ruky. Zahradní slunečníky z nabídky DR studio CZ splňují hned čtyři funkce: dokáží zastínit i tu největší soupravu zahradního nábytku, poskytují uklidňující stín, chrání před škodlivým UV zářením i deštěm a stylově zkrášlí okolí. Jejich minimalistická forma bez zbytečných ozdob dokonale ladí s prostorami upravenými podle nejnovějších trendů. Kombinace příjemné barvy, jednoduchých tvarů a propracovaných detailů vnese do každé zahrady vkus a styl, kterými se vyznačují ty nejlepší a nejluxusnější letoviska.

Moderní zahradní slunečníky – dlouholetá investice

Zahradní slunečníky ze série Platinum jsou dokonalým spojením estetiky a funkčnosti. Všechny modely dostupné v nabídce Dr studio CZ jsou vyrobeny z těch nejkvalitnějších materiálů. Kostra slunečníku je vyrobena z pevného hliníku ošetřeného práškovou barvou. Masivní nerezová konstrukce je stabilní i v případě velmi větrného počasí. Na kovové konstrukci je natažena plachta z odolné nepromokavé textilie, která vám poskytne stoprocentní stín a ochrání vás před ultrafialovým zářením. Nabídka dostupných modelů je opravdu široká. Najdete v ní slunečníky s plachtami různých barev – antracitovou, bílou či béžovou … Každá z použitých látek se vyznačuje výjimečnou odolností proti vyblednutí, tzn. že si svoji sytou barvu zachovává i přes dlouhodobému působení slunečního záření. Bez ohledu na to, který model zapadne do vaší představy o dokonalé zahradě, můžete si být jisti, že jste rozhodli správně.

Děláte si starosti, že rozkládání velkého slunečníku bude příliš náročné? Hoďte je za hlavu! Velké zahradní slunečníky jsou propracované do nejmenších detailů. Moderní a jednoduché mechanismy umožňují pohodlné otevírání a zavírání slunečníku bez použití síly. Celá konstrukce slunečníku je mimořádně odolná, což výrazně zvyšuje bezpečnost při jejich používání.

Velké zahradní slunečníky CHALLENGER T¹ PREMIUM 3 m x 4 m

Hledáte slunečník, který dokáže zastínit širokou rohovou soupravu uprostřed vaší terasy? Můžete si být jisti, že model CHALLENGER T¹ PREMIUM splní vaše očekávání!  Zahradní slunečník s rozměry 3 x 4 m bez pochyb splní očekávání těch nejnáročnějších klientů, kteří hledají stylové, funkční a moderní vybavení, se kterým je během pečlivě připravené zahradní párty nepřekvapí žádné rozmary počasí.

Díky působivým rozměrům, inovativnímu designu a zajímavému vzhledu si velké zahradní slunečníky CHALLENGER bleskově získaly srdce našich zákazníků, a staly se tak naším absolutním bestsellerem. Každý detail luxusního slunečníku je dotažen do nejjemnější dokonalosti. Pevná vrchní část s plachtou, která je odolná vůči prachu a vodě, je zboku zavěšena na konstrukci, takže vůbec neomezuje možnosti pohybu po terase či zahradě. Díky dvoustupňově nastavitelné konstrukci, kterou můžete otáčet o 360 °, lehce zastíníte i ty nejhůře dostupná zákoutí, aniž by jste museli přenášet těžký podstavec.

Slunečník CHALLENGER T² PREMIUM Ø 3,5 m – elegance v zahradním provedení

Další model ze série CHALLENGER T² PREMIUM potěší srdce každého milovníka vkusného designu. Mimořádně elegantní slunečník má stejné vlastnosti jako jeho výše popsaný „bratr“. Jediné, čím se od sebe tyto dva modely z nabídky značky Platinum liší, je tvar vrchní části. Osmiúhelníková střecha s průměrem 3,5 metru vytvoří praktickou bariéru, která vás ochrání před letním mrholením či horkými paprsky slunce, a zároveň stylově zkrášlí vaši zahradu. Šedý, pískový nebo černý slunečník bude harmonicky ladit s avantgardní pohovkou, lehátky nebo houpačkou a dodá vaší zahradě exkluzivní charakter.

Ochranné kryty na velké zahradní slunečníky

Pokud chcete, aby si slunečník udržel svou zářivou a sytou barvu po mnoho let, měli byste ho i patřičně zabezpečit. S tím vám pomohou ochranné kryty AeroCover – lehké návleky, které mimo letní sezóny účinně ochrání každý slunečník.

Většina ochranných krytů je vyrobena z materiálů s vinylovou vrstvou, která pod vlivem mrazu tuhne a praská, a kryty tak přestávají plnit svou primární funkci. Technologové značky AeroCover se s tímto problémem poprali opravdu výborně – na výrobu ochranných krytů použili měkký polyester typu RIPSTOP obohacen o prodyšnou membránovou vrstvu. Dvouvrstvá tkanina zajišťuje optimální cirkulaci vzduchu a účinně minimalizuje množství bakterií a plísní, které se dále nedokážou množit na povrchu slunečníku. Materiál krytu si zachovává svůj přizpůsobivý charakter bez ohledu na teplotu, což znamená, že zakrytí a následné odkrytí slunečníku vám zabere jen chvíli. Součástí balení každého ochranného krytu na slunečník, gril či zahradní nábytek je i praktická taška.

- Reklama -udalosti
- Reklama -PR článek

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -magazín

Redakce doporučuje

udalosti