spot_img

Zahradní slunečník – nenápadný doplněk s širokými možnostmi využití

Poslední týdny jsou nejlepším příkladem toho, že i pěkné počasí si může vyžádat svou daň. Prudké slunce, nečekané přeháňky a nedýchatelný vzduch dokáží „zchladit“ i těch největších milovníků trávení času pod širým nebem. Opravdu nás musí počasí – jev, na který nemáme nejmenší vliv – zavřít mezi čtyřmi stěnami? Jasně, že ne! V  DR studio CZ jsme našli způsob, jak si vychutnat opravdu každý letní den.

Funkční a víceúčelová zahrada za málo peněz

Chcete-li na vaší terase vytvořit optimální podmínky pro ničím nerušený odpočinek, stačí vaši sbírku zahradního nábytku obohatit o moderní slunečník. Speciálně pro zákazníky, kteří očekávají komplexní a spolehlivé řešení, jsme vytvořili sérii kvalitních slunečníků, která se výrazně odlišuje od většiny modelů dostupných v nabídce jiných obchodů. Čím se vyznačují modely z naší nabídky? V první řadě silnou a pevnou konstrukcí, která je stabilní i při silném nárazovém větru. Tato konstrukce tvoří oporu pro vrchní část, která nejen zastíní velkou plochu, ale i ochrání citlivou pokožku před škodlivým UV zářením. Materiál vrchní části slunečníku je odolný vůči vnějším vlivům a je pokryt polyuretanovou vrstvou, která ho chrání před většinou nečistot. Díky možnosti vícestupňového nastavení vrchní části a rotaci snadno zastíníte každý koutek vaší terasy, aniž byste museli přesouvat celý slunečník.

Důvěřujte ověřené značce

Nizozemští návrháři značky PLATINUM si dali za cíl vytvořit maximálně funkční zařízení, které na první pohled zaujme nádhernou barvou. Plody práce těch nejlepších designérů můžete obdivovat v nabídce obchodu DR studio CZ.  Všechny zahradní slunečníky z naší široké nabídky v sobě spojují jedinečný moderní design, snadné používání a spolehlivost v každých podmínkách. Díky elegantním liniím, inovativnímu řešení a tlumeným barvám byste jen těžko našli vyrovnaného soupeře pro slunečníky PLATINUM.

Slunečníky RIVA – praktické, zajímavé a spolehlivé

Potřebujete slunečník, který by bez problémů zastínil soupravu lehátek na trávníku u bazénu? Nebo hledáte společníka pro sedací soupravu na větším balkoně či terase? V takovém případě vám s velkou radostí představujeme slunečník RIVA – praktický model, který se dokonale hodí do menších prostorů. Stylový slunečník je dostupný ve dvou verzích – okrouhlé nebo čtvercové.

CHALLENGER GLOW – váš společník pro romantické večery

Náš bestseller CHALLENGER GLOW je jasným důkazem toho, že i slunečník může být naším společníkem kdykoliv během dne či v noci! Model, který si okamžitě získal srdce našich zákazníků, elegantně doplňují LED pásky připevněné na jeho vnitřní straně. Pokud si chcete do poslední kapky vychutnat romantickou a podmanivou atmosféru dlouhých letních rozhovorů, stačí po západu slunce zapnout zabudované osvětlení a celou zahradu v okamžiku zalije jemné teplé světlo. CHALLENGER – opravdová výzva pro slunce! Mimořádně elegantní a do detailů propracovaný slunečník CHALLENGER bez nejmenších problémů odolá ostrému slunci, nárazovému větru i dešti. Působivý slunečník je dostupný v několika verzích, které se liší tvarem a velikostí vrchní části. Každá verze je k dispozici ve třech moderních barvách – bílé, taupe a antracitové. Pokročilé možnosti nastavení sklonu, pohodlný systém otevírání a skládání slunečníku a kvalitní materiál jsou jen některé z mnoha předností luxusního slunečníku CHALLENGER, díky kterému objevíte skryté kvantum možností využití vaší terasy. Praktické příslušenství pro ještě větší pohodlí.

V nabídce DR studio CZ nenajdete jen zahradní slunečníky, ale také praktické doplňky – podstavce a ochranné kryty. Z dostupných podstavců si můžete vybrat modely typu in-ground, díky kterým bude slunečník vždy stabilní, nebo modely s kolečky, které vám umožní rychlý a snadný přesun slunečníku po vaší terase. Podstavce jsou vyrobeny z vysoce kvalitního leštěného nebo vypalovaného grafitu, který vás zaujme svým působivým vzhledem. Ochranné kryty z lehkého a prodyšného materiálu výrazně prodlužují životnost zahradních slunečníků. Dvouvrstvé ochranné kryty AeroCover izolují slunečníky od vlhkosti a nečistot, zabraňují srážení vlhkosti a znemožňují tak množení různých plísní a bakterií.

- Reklama -udalosti
- Reklama -PR článek

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -magazín

Redakce doporučuje

udalosti